تبلیغات
خلوت من - تحمل یک تهدید!
تحمل یک تهدید! | هنر ,

قبلا تهدید کرده بودم عکس هایی که از تابلوهای خوشنویسی, در نمایشگاه قرآن (رمضان 1386) گرفتم رو در یک پست جداگانه به نمایش در میارم. حالا وقتشه که تهدیدمو عملی کنم!!

بخش آثار خوشنویسی ِ نمایشگاه خیلی بزرگ نبود. اما کارهای نسبتا خوبی داشت. فقط یک مشکل کوچولو (شاید هم خیلی بزرگ!) وجود داشت و اونم اینکه انعکاس نور همه ی لامپ ها, روی شیشه ی تابلوها می افتاد و این, عکاسی رو مشکل می کرد. از هر زاویه ای که فکرشو بکنبن (و البته خودم هم امکانشو داشته باشم) عکس گرفتن رو امتحان کردم. اما متاسفانه نتیجه ی چندان خوبی نگرفتم. در کل قابل تحمل هستن... لطفا تحمل کنین!

دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

...............................................

پانوشت 1: تهدید بودن یا نبودنش به خودم مربوطه!

پانوشت 2: خشن شدگی جدیدم هم به شما دخلی نداره!!

پانوشت 3: تازگی ها فهمیدم که حضرت امام رضا (ع) در سفرشون از مدینه به مرو, ازشهر اهواز هم گذر کردن. کلی ذوق کیف شدم! خیلی از شهر های ایران به خاطر این سفر, به قدوم مبارک ایشون متبرک شد. به مناسبت ولادت فرخنده ی این حضرت ازتون دعوت می کنم نگاهی به "مسیر حرکت" و "نقشه ی سفر" این امام عزیز بندازین.

دیگه توضیح خاصی ندارن. چند نمونه از آثار خوشنویسی رو دارین مشاهده می کنین دیگه! :

                            

                            

                            

این دو تا هم نمونه هایی از هنر بریدن چوب هستن. البته هنر دستگاه, نه دست انسان! این تابلو ها مربوط به غرفه ایی می شدن که برای دستگاهِ اختراعی جدیدی تبلیغات می کرد. این دستگاه روی مواد بسیاری می تونست حکاکی و برش انجام بده. چیز جالبی بود:

                            

                            

والسلام!


نوشته شده توسط رضوان در چهارشنبه 30 آبان 1386 و ساعت 03:11 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ تلقین خداحافظی+ سربلند+ همه ی صداهایی که شنیده ام+ تحمل یک تهدید!+ بگذار سخت باشم+ گاهی دختر نیستم!+ برای آینه ای که ناگهان شکست+ خرید و فروش در روز ژوژمان!+ من حسود شده ام!+ اس ام اس ها حرف می زنند!+ عکاسی در نمایشگاه قرآن+ شب تقدیر+ ماهی گلی تنها+ جنگی که بود, جنگی که هست...+ یادآوری یک روز

صفحات: