تبلیغات
خلوت من - خرید و فروش در روز ژوژمان!
خرید و فروش در روز ژوژمان! | کارهای من ,

روز "ژوژمان" در زندگی هر دانشجوی هنر, از اهمیت زیادی برخورداره. برای اینکه کامل متوجه بشین بیشتر توضیح میدم. "ژوژمان" به روزی گفته میشه که در اون روز دانشجوها تمام کارهایی رو که در طول ترم انجام دادن, برای نمایش دادن به استاد آماده می کنن. این روز معمولا در آخر ترم برگزار میشه و حکم امتحان پایان ترم رو داره. نحوه ی نمایش دادن ِ کارها به استاد هم اهمیت داره و اگر کسی آثارش رو زیبا و مرتب, به همراه تزئینات به استاد نشون بده, نمره ی بیشتری می گیره. (به عبارتی بازار گرمی!) البته این تزئینات باید با سلیقه ی استاد مربوطه همخوانی داشته باشه.

چون در روز ژوژمان کارها به صورت رسمی به نمایش درمیان, اینه که بعضی ها از این روز به عنوان یک نمایشگاه استفاده می کنن و میان از کارها دیدن می کنن. حتی میشه خودِ دانشجوها از دوستان و بستگان دعوت کنن که به تماشای کارهاشون بیان.

خلاصه اینکه ما هم به چند نفری گفتیم که اگه مایل هستید برای ژوژمان درس «بسته بندی» تشریف بیارید. یکی از دوستام همون ترم در حال گذروندن دوره ی کارآموزی در یک شرکت تبلیغاتی بود. در اون شرکت جوونای با استعدادی وجود داشت که برای خودشون کلی صاحب نظر بودن. ما از اونا هم دعوت کردیم که بیان و کارهای ما رو ببینن. یکی از کارهای من بسته بندی جعبه ی ماوس بود که خوب هم از آب درومده بود و استادم هم تحسینم کرد. در کل هم نمره ی خوبی بهم داد.

یکی از افرادی که دعوتش کرده بودیم با دیدن اون جعبه بهم گفت که اونو حاضره از من بخره! منم کلاس گذاشتم و گفتم که نمی فروشم!! خب البته من هیچ وقت اولین کارهایی که انجام دادم رو نمی فروشم. اما اجازه می دم که یک نگاه خریدارانه به بسته بندی من بندازین! (ولی بازم نمی فروشم!)

همان جعبه ماوس مذکور در سه جهت:

      

جعبه 1

جعبه 2

جعبه 3

.................................

پ.ن: خودخواهی رو حال کردین؟!


نوشته شده توسط رضوان در سه شنبه 8 آبان 1386 و ساعت 02:10 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ تلقین خداحافظی+ سربلند+ همه ی صداهایی که شنیده ام+ تحمل یک تهدید!+ بگذار سخت باشم+ گاهی دختر نیستم!+ برای آینه ای که ناگهان شکست+ خرید و فروش در روز ژوژمان!+ من حسود شده ام!+ اس ام اس ها حرف می زنند!+ عکاسی در نمایشگاه قرآن+ شب تقدیر+ ماهی گلی تنها+ جنگی که بود, جنگی که هست...+ یادآوری یک روز

صفحات: