تبلیغات
خلوت من - چی توز!
چی توز! | کارهای من ,

من همین یک ساک دستی رو توی عمرم طراحی کردم. اما خیلی ها ازش خوششون اومد و بهم پیشنهاد میدادن که به شرکت "چی توز" بفروشمش! خب البته من اهل همچین جنایتی نبودم (!) و تن به این خفت ندادم!!

اما نمی دونین که ساک دستی طراحی کردن چه مزه ای داره... خیلی خوشمزه اس, باور کنین! شاید به خاطر همین هم من تصمیم گرفتم به صورت کاملا داوطلبانه و غیر انتفاعی برای این شرکت (بدون هر گونه سفارشی از سمت خودش) یک عدد ساک دستی خوشمزه طراحی کنم.

البته ساکی که من طراحی کردم به اون خوشمزگی که باید نشد, اما خیلی براش زحمت کشیدم.

حالا می خوام به همین مناسبت همگی رو به صرف یک بسته پفک چی توز( یا شایدم نفری یه دونه!) دعوت کنم. فردا که ماه رمضون بیاد دیگه نمی تونم از این بذل و بخشش ها بکنم. اما از اونجایی که دستم بهتون نمی رسه به جاش ازتون دعوت می کنم که در ادامه چند تصویر از ساک دستی من رو ببینین!

 

حاشیه: نخورین از این هله هوله ها! شماها دیگه بزرگ شدین!!

....................................

نکته ی نه چندان مهم (خیلی مهم): من در کنکور قبول نشدم! بنابراین اون همه دوندگی در تهران برای انتخاب رشته هیییچ نتیجه ای نداشت! خب البته با اون ظرفیت پذیرش انتظاری جز این نمی رفت و من اصلا ناراحت نیستم. فقط یه خورده منو دلداری بدین...!

ساک دستی تبلیغاتی برای شرکت "چی توز"

                           شماره1

جلوی ساک

                           شماره2

پشت ساک

                          شماره3

تکنیک: مداد رنگی- کولاژ


نوشته شده توسط رضوان در شنبه 17 شهریور 1386 و ساعت 02:09 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ تلقین خداحافظی+ سربلند+ همه ی صداهایی که شنیده ام+ تحمل یک تهدید!+ بگذار سخت باشم+ گاهی دختر نیستم!+ برای آینه ای که ناگهان شکست+ خرید و فروش در روز ژوژمان!+ من حسود شده ام!+ اس ام اس ها حرف می زنند!+ عکاسی در نمایشگاه قرآن+ شب تقدیر+ ماهی گلی تنها+ جنگی که بود, جنگی که هست...+ یادآوری یک روز

صفحات: