تبلیغات
خلوت من - شروعی دوباره... از صفر!
شروعی دوباره... از صفر! | روزهای من ,

سلام.

لطفا تعجب نکنید! این جا همان وبلاگ «خلوت من» با مدیریت رضوان خانم (!) می باشد. فقط همه چیز در این جا دوباره از صفر آغاز خواهد شد!

ماجرا از این قرار بود که...

روز چهارشنبه حول و حوش ساعت 11:30 صبح مورخ 30/خرداد/1386 اینجانب جهت چک کردن نظرات آخرین پستم به کنترل پنل (control panel) وبلاگ مراجعه کردم. آخرین نظراتم رو هم به خوبی و خوشی دیدم و ساعت 12 ظهر از اینترنت خارج شدم. ساعت 7:30 بعد از ظهر همون روز که مجدد به کنترل پنل جهت مشاهده ی نظرات مراجعه کردم با پیغام زیر روبرو شدم:

صفحه مورد نظر شما تعدادی خطا دارد.

لطفا بعدا مراجعه کنید.

جل الخالق! یک جفت شاخ زیبای طلایی درآوردم! روز بعد هم نتیجه ی مراجعات پیاپی به صفحه ی اصلی وبلاگ و صفحه ی کنترل, همون پیغام کذایی بود. گیج و واگیج زده بودم و سریعا به آدرس چند تا از وبلاگ های دوستان دیگه ای که در میهن بلاگ داشتم مراجعه کردم. از قضا صفحه ی اونها هم همین پیغام رو می داد. در نهایت کاشف عمل اومد که یکی از سرور های میهن بلاگ دچار اشکالی شده و دقیقا وبلاگ من هم روی همون سرور بودن, انشاالله!!

این اوضاع اسف بار برای اینجانب تا روز دوشنبه مورخ 11/تیر/86 ادامه داشت. تا اینکه بلاخره میهن بلاگ (خیر ندیده) لطف فرمودن و به ما اجازه دادن که وبلاگمون رو ریست (reset) کرده و بازسازی کنیم. با این نوید که تمامی نظرات و آمارهای وبلاگ و همچنین پست های پیشین به ملکوت اعلی پیوستند!

من طی مدتی که گرفتار این دسیسه (!) شده بودم, به دلیلی که داشتم پس می افتادم از بی وبلاگی, یک وبلاگ موقت در پارسی بلاگ راه انداختم که در لینکدونی (همین بغل) مشاهده می فرمایین.

جا داره به حضور دوستانی که در وبلاگ موقتم باهاشون آشنا شدم در اینجا خوش آمد بگم...

میدونم که می فهمین چه حالی دارم. چون اکثرا خودتون وبلاگ های با ارزشی دارین که ساعتها براش زحمت کشیدین. آه... افسوس... دریغ! حالا که این بلای خانمان سوز سرم اومده محض دلداری هم که شده ترکم نکنین! منو تنها نذارین!!

( معذرت. زیادی رمانتیک شد. دچار دل سوختگی مزمن شدم!)

من سعی میکنم پست های قبلی ام رو به صورت لینکی در وبلاگم بذارم که یادتون نره چه شاهکارهایی تحویلتون دادم!

فقط یک چیز این وسط جالبه. اینکه با وجود حالگیری شدیدی که میهن بلاگ برام ایجاد کرد اما همچنان اینجا رو به هر وبلاگ ساز دیگه ای ترجیح میدم!

 

یک نگاهی به آمار وبلاگم پیش از نزول بلا بندازین.

كل بازدیدها: 1852

كل نظرات: 323

كل مطالب: 32


نوشته شده توسط رضوان در دوشنبه 11 تیر 1386 و ساعت 10:07 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ تلقین خداحافظی+ سربلند+ همه ی صداهایی که شنیده ام+ تحمل یک تهدید!+ بگذار سخت باشم+ گاهی دختر نیستم!+ برای آینه ای که ناگهان شکست+ خرید و فروش در روز ژوژمان!+ من حسود شده ام!+ اس ام اس ها حرف می زنند!+ عکاسی در نمایشگاه قرآن+ شب تقدیر+ ماهی گلی تنها+ جنگی که بود, جنگی که هست...+ یادآوری یک روز

صفحات: